Metody płatności

Za zakupy można zapłacić na kilka sposobów. Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada:

1. Za pobraniem:

Towar zostanie wysłany za pośrednictwem firmy spedycyjnej. Klient zapłaci za zamówienie w momencie odbioru przesyłki. Do każdej przesyłki klient otrzymuje fakturę. Opcje za pobraniem można wybrać tylko dla zamówień do 480 PLN przy dostawie pod wskazany adres.

2. Płatność przelewem bankowym:

Towar zostanie wysłany za pośrednictwem firmy spedycyjnej dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym: CZ80 0300 0000 0002 7728 2266. Tytuł przelewu znajduje się w mailu potwierdzającym zamówienie i jest wymagany do identyfikacji Twojej płatności! Należy pamiętać, że w płatności należy podać również IBAN: CZ80 0300 0000 0002 7728 2266 oraz KOD SWIFT: CEKOCZPP.

3. Płatność za pośrednictwem bramki płatniczej lub płatność online kartą:

Akceptujemy karty płatnicze VISA, Maestro, MasterCard. Płatnosć online, to najlepsza opcja - pieniądze są przekazywane natychmiast, w przeciwieństwie do przelewów bankowych.


Jeśli posiadacz karty/klient zdecyduje się użyć karty płatniczej do zapłaty za wybrane towary, wypełnia dane karty płatniczej na stronie płatności GoPay. Zapewnia to bezpieczny, szyfrowany transfer danych i informuje nas jedynie o wyniku autoryzacji, a tym samym zleca nam realizację zamówienia. Dane karty płatniczej są przekazywane bezpośrednio do banku obsługującego transakcję. Sprzedawca nie ma dostępu do danych karty płatniczej. Transfer danych odbywa się za pomocą bezpiecznego protokołu HTTPS, który szyfruje informacje.

 

Z powrotem do sklepu