Zupa gulaszowa 2 PORCJE
Obfita zupa przekąskowa z kawałkami wołowiny i ziemniakami. Mięso jest podsmażane na cebuli i papryce, zalane bulionem wołowym. Zupa jest doprawiona majerankiem i czosnkiem
| Kategoria: | Zupy |
|---|---|
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga: | 0.6 kg |
| EAN: | 8594043790780 |
| Porce: | 2 |
| Rodzaj mięsa: | Wołowe |
| Pominąć alergeny: | Ryby|Jaja|Orzechy|Laktoza|Seler|Gorczyca|Sezam |
| Wartość energetyczna kJ: | 257 |
| Wartość energetyczna kcal: | 61 |
| Tłuszcz: | 2,7g |
| Kwasy nasycone: | 0,9 g |
| Sacharidy: | 6,1 g |
| w tym cukry: | 0,9 g |
| Białko: | 3,9 g |
| Błonnik: | 0,8 g |
| Sól: | 0,9 g |
| Porce: | 2 |
| Gram: | 600 |
| variantaUrl: | /zupa-gulaszowa-1p |
bulion wołowy (woda, wołowina i kości), ziemniaki, wołowina, cebula, mąka ryżowa, mąka kukurydziana, olej rzepakowy, czosnek, sól kamienna, papryka mielona, majeranek, kminek, pieprz.
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Średnia ocena produktu wynosi 3,3 na 5 gwiazdek.
19 ocen
5
4
3
2
1
Zostaw ocenę
Lista ocen
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
