Żurek 2 PORCJE
Gęsta zupa przekąskowa, której bazę stanowią zakwas, ziemniaki i marchew. Soczysta kiełbasa, gotowane jajko i czosnek dodają pysznego smaku. Danie jest zaprawione śmietaną.
| Kategoria: | Zupy |
|---|---|
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga: | 0.6 kg |
| EAN: | 8594043796058 |
| Porce: | 2 |
| Rodzaj mięsa: | Wieprzowe |
| Pominąć alergeny: | Ryby|Jaja|Orzechy|Sezam |
| Wartość energetyczna kJ: | 285 |
| Wartość energetyczna kcal: | 68 |
| Tłuszcz: | 3,3 g |
| Kwasy nasycone: | 0,9 g |
| Sacharidy: | 6,4 g |
| w tym cukry: | 0,9g |
| Białko: | 4,0 g |
| Błonnik: | 0,5 g |
| Sól: | 1,2 g |
| Porce: | 2 |
| Gram: | 600 |
kiełbasa bezglutenowa, łopatka wędzona, olej rzepakowy, cebula, czosnek, ziemniaki, marchew, śmietana, mąka ryżowa, mąka kukurydziana, jajko, drożdże, majeranek, sól kamienna, pieprz, ziele angielskie, liść laurowy.
Ocena produktu
Średnia ocena produktu wynosi 4,5 na 5 gwiazdek.
8 ocen
5
4
3
2
1
Zostaw ocenę
Lista ocen
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
