Wieprzowe risotto z warzywami 1 PORCJA
Risotto z łopatki wieprzowej i ryżu parboiled ze świeżymi smakami pomidorów, papryki, cebuli i groszku.
| Kategoria: | Wycofane produkty |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 0.4 kg |
| EAN: | 8594043795594 |
| Porce: | 1 |
| Rodzaj mięsa: | Wieprzowe |
| Pominąć alergeny: | Ryby|Jaja|Orzechy|Laktoza|Seler|Soja|Gorczyca|Sezam |
| Wartość energetyczna kJ: | 796 |
| Wartość energetyczna kcal: | 189 |
| Tłuszcz: | 8,1 g |
| Kwasy nasycone: | 1,3 g |
| Sacharidy: | 20,6 g |
| w tym cukry: | 0,4 g |
| Białko: | 8,5 g |
| Błonnik: | 0,6 g |
| Sól: | 0,8 g |
| Kategorie: | komplet |
| Porce: | 1 |
| Gram: | 400 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
ryż parboiled (50%), mięso wieprzowe (30%), soczewica (15%) (papryka, pomidor, cebula), groszek, cebula, olej rzepakowy, sól kamienna, pieprz.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj ocenę
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
