Kurczak w stylu meksykańskim 1 PORCJA
Pikantna mieszanka soczystego kurczaka z białą fasolą, pomidorami i kukurydzą.
Danie to nasyci Cię same lub z dobrym pieczywem.
| Kategoria: | Dania |
|---|---|
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga: | 0.3 kg |
| EAN: | 8594043790773 |
| Porce: | 1 |
| Rodzaj mięsa: | Drobiowe |
| Pominąć alergeny: | Ryby|Jaja|Orzechy|Laktoza|Seler|Gorczyca|Sezam |
| Wartość energetyczna kJ: | 329 |
| Wartość energetyczna kcal: | 78 |
| Tłuszcz: | 1,9 g |
| Kwasy nasycone: | 0,1 g |
| Sacharidy: | 7,7 g |
| w tym cukry: | 1,3 g |
| Białko: | 8,6 g |
| Błonnik: | 0,4 g |
| Sól: | 0,8 g |
| Porce: | 1 |
| Gram: | 300 |
mięso z ud kurczaka (33 %), bulion drobiowy (woda, mięso i kości drobiowe), pomidory, przecier pomidorowy (woda, przecier pomidorowy, sól), cebula, biała fasola, kukurydza, mąka ryżowa, mąka kukurydziana, olej rzepakowy, sól kamienna, chili.
Ocena produktu
Średnia ocena produktu wynosi 3,2 na 5 gwiazdek.
11 ocen
5
4
3
2
1
Zostaw ocenę
Lista ocen
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
