Brak oceny
Szczegóły oceny
Krem z pieczarek 2 PORCJE
Dzięki pieczarkom podsmażonym z drobno posiekaną cebulą i starannie dobranymi przyprawami, ta obfita zupa ma niepowtarzalny, pełny smak. Śmietana z masłem dodaje jej delikatności.
NASZA RADA! Świetnie smakuje z kromkami bagietki opiekanymi na maśle.
| Kategoria: | Wycofane produkty |
|---|---|
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga: | 0.6 kg |
| EAN: | 8594043795839 |
| Według diety: | Jedzenie wegetariańskie |
| Porce: | 2 |
| Pominąć alergeny: | Ryby|Jaja|Orzechy|Seler|Soja|Gorczyca|Sezam |
| Wartość energetyczna kJ: | 190 |
| Wartość energetyczna kcal: | 45 |
| Tłuszcz: | 2,7 g |
| Kwasy nasycone: | 1,0 g |
| Sacharidy: | 4,4 g |
| w tym cukry: | 1,0 g |
| Białko: | 1,4 g |
| Błonnik: | 0,4 g |
| Sól: | 1,0 g |
| Porce: | 2 |
| Gram: | 600 |
pieczarki (21,3 %), mleko, śmietana, cebula, mąka ryżowa, mąka kukurydziana, olej rzepakowy, masło, sól kamienna, kminek, pieprz.
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
