Kurczak na papryce 2 PORCJE
Soczyste kawałki mięsa z udek kurczaka, duszone w sosie na bazie cebuli ze słodką papryką. Sos jest doprawiony śmietaną
| Kategoria: | Dania |
|---|---|
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga: | 0.6 kg |
| EAN: | 8594043790230 |
| Według diety: | Low Carb |
| Porce: | 2 |
| Rodzaj mięsa: | Drobiowe |
| Pominąć alergeny: | Ryby|Jaja|Orzechy|Seler|Soja|Gorczyca|Sezam |
| Wartość energetyczna kJ: | 303 |
| Wartość energetyczna kcal: | 72 |
| Tłuszcz: | 3,0 g |
| Kwasy nasycone: | 0,7 g |
| Sacharidy: | 4,5 g |
| w tym cukry: | 1,1 g |
| Białko: | 7,6 g |
| Błonnik: | 0,3 g |
| Sól: | 0,9 g |
| Porce: | 2 |
| Gram: | 600 |
mięso z ud kurczaka (31%), bulion drobiowy (woda, mięso i kości drobiowe), mleko, śmietana, cebula, mąka ryżowa, mąka kukurydziana, olej rzepakowy, sól kamienna, papryka mielona.
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Średnia ocena produktu wynosi 3,8 na 5 gwiazdek.
39 ocen
5
4
3
2
1
Zostaw ocenę
Lista ocen
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
