Massaman curry z kaczką 2 PORCJE
Delikatna pierś z kaczki w łagodnym tajskim curry z batatami, marchewką i mlekiem kokosowym, doprawiona pastą massaman i tamaryndem.
| Kategoria: | Dania |
|---|---|
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga: | 0.6 kg |
| EAN: | 8594043798847 |
| Porce: | 2 |
| Rodzaj mięsa: | Drobiowe |
| Pominąć alergeny: | Jaja|Orzechy|Seler|Soja|Gorczyca|Sezam |
| Wartość energetyczna kJ: | 803 |
| Wartość energetyczna kcal: | 191 |
| Tłuszcz: | 10,5 g |
| Kwasy nasycone: | 1,6 g |
| Sacharidy: | 17,7 g |
| w tym cukry: | 8,3 g |
| Białko: | 8,9 g |
| Błonnik: | 1,2 g |
| Sól: | 0,6 g |
| Porce: | 2 |
| Gram: | 600 |
kacze udko (33%), mleko kokosowe (16%) (kokos, woda pitna), bataty(10,7%), marchew(5,9%), czerwona cebula, orzeszki ziemne, pasta curry massaman (2%)(chili 20%, czosnek, szalotka, sól spożywcza, trawa cytrynowa, kmin, nasiona kolendry, galangal), bulion drobiowy (kości kurczaka, woda pitna), mąka ryżowa, mąka kukurydziana, sos rybny (ekstrakt z anchois 63%, woda pitna, sól spożywcza, cukier), cukier trzcinowy, sok z limonki, pasta tamaryndowa(1%)(tamarynd 96%, woda pitna, sól spożywcza), kmin rzymski, mielona kolendra, liść laurowy, kardamon.
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
