Massaman curry z warzywami 2 PORCJE
Warzywa w kremowym sosie z mleka kokosowego z pastą massaman i tamaryndem. Bezmięsne danie idealne z ryżem lub makaronem.
| Kategoria: | Dania |
|---|---|
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga: | 0.6 kg |
| EAN: | 8594043798939 |
| Według diety: | Żywność wegańska, Jedzenie wegetariańskie |
| Porce: | 2 |
| Pominąć alergeny: | Ryby|Jaja|Laktoza|Seler|Gorczyca|Sezam |
| Wartość energetyczna kJ: | 567 |
| Wartość energetyczna kcal: | 135 |
| Tłuszcz: | 7,2 g |
| Kwasy nasycone: | 1,6 g |
| Sacharidy: | 16,0 g |
| w tym cukry: | 7,9 g |
| Białko: | 3,5 g |
| Błonnik: | 2,1 g |
| Sól: | 2,0 g |
| Porce: | 2 |
| Gram: | 600 |
mleko kokosowe (15%) (kokos, woda pitna), bataty (10%), marchew(6,8%), kalafior(6,8%), czerwona cebula(6,8%), zielona fasolka(6,8%), orzeszki ziemne, mieszanka roślinna Plant Mate SunbeanPRO (3%)(mąka z nasion słonecznika, białko z bobu (Vicia Faba), białko z grochu), pasta curry massaman (2%) (chili 20%, czosnek, szalotka, sól spożywcza, trawa cytrynowa, kminek, nasiona kolendry, galangal), sos sojowy (1,8%) (woda pitna, soja, sól spożywcza, ocet spirytusowy fermentacyjny), pasta z tamaryndowca (1%) (tamaryndowiec (96%), woda pitna, sól spożywcza), sok z limonki, cukier trzcinowy, sól spożywcza, kmin rzymski, mielona kolendra, liść laurowy.
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
