Barszcz ukraiński 2 PORCJE
Obfita zupa buraczana z kawałkami wołowiny i wieprzowiny duszona na warzywach korzeniowych z ziemniakami i kapustą, zmiękczona śmietaną.
| Kategoria: | Zupy |
|---|---|
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga: | 0.6 kg |
| EAN: | 8594043790964 |
| Porce: | 2 |
| Rodzaj mięsa: | Wieprzowe |
| Pominąć alergeny: | Ryby|Jaja|Orzechy|Sezam |
| Wartość energetyczna kJ: | 320 |
| Wartość energetyczna kcal: | 76 |
| Tłuszcz: | 4 g |
| Kwasy nasycone: | 0,9 g |
| Sacharidy: | 8 g |
| w tym cukry: | 3,4 g |
| Białko: | 3,1 g |
| Błonnik: | 0,9 g |
| Sól: | 1 g |
| Porce: | 2 |
| Gram: | 600 |
| variantaUrl: | /barszcz-ukrainski-1p |
bulion wołowy (woda, wołowina i kości), wołowina, przecier pomidorowy (woda, przecier pomidorowy, sól), kapusta, burak sterylizowany (burak, woda, ocet, cukier, sól, aromat), mięso wieprzowe (łopatka), śmietana, mąka ryżowa, mąka kukurydziana, warzywa korzeniowe (marchew, seler, pasternak, pietruszka), ziemniaki, cukier, cebula, boczek wędzony (słonina), cytryna, sól kamienna, papryka mielona, liść laurowy.
Ocena produktu
Średnia ocena produktu wynosi 4,7 na 5 gwiazdek.
7 ocen
5
4
3
2
1
Zostaw ocenę
Lista ocen
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
