Gulasz wieprzowy 1 PORCJA
Łopatka wieprzowa w sosie paprykowym na bazie cebuli to równorzędna wersja klasycznego gulaszu. Najlepiej też, aby towarzyszyły mu knedle lub chleb.
| Kategoria: | Dania |
|---|---|
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga: | 0.3 kg |
| EAN: | 8594043790353 |
| Według diety: | Low Carb |
| Porce: | 1 |
| Rodzaj mięsa: | Wieprzowe |
| Pominąć alergeny: | Ryby|Jaja|Orzechy|Laktoza|Seler|Soja|Gorczyca|Sezam |
| Wartość energetyczna kJ: | 438 |
| Wartość energetyczna kcal: | 104 |
| Tłuszcz: | 7 g |
| Kwasy nasycone: | 1,6 g |
| Sacharidy: | 4,9 g |
| w tym cukry: | 1,1 g |
| Białko: | 6,5 g |
| Błonnik: | 0,5 g |
| Sól: | 1,1 g |
| Porce: | 1 |
| Gram: | 300 |
łopatka wieprzowa (33 %), bulion wołowy (woda, mięso i kości wołowe), cebula, mąka ryżowa, mąka kukurydziana, olej rzepakowy, przecier pomidorowy (woda, przecier pomidorowy, sól), papryka mielona, czosnek, sól kamienna, majeranek, kminek, pieprz.
Ocena produktu
Średnia ocena produktu wynosi 3,8 na 5 gwiazdek.
5 ocen
5
4
3
2
1
Zostaw ocenę
Lista ocen
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
