Dwa rodzaje mięsa w sosie 2 PORCJE
Udziec wieprzowy i indyk z sosem z wędzonego boczku, osmażona cebula, pieczarki i czosnek. Ostra papryka i chili dodają potrawie pikantności.
| Kategoria: | Dania |
|---|---|
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga: | 0.6 kg |
| EAN: | 8594043790254 |
| Porce: | 2 |
| Rodzaj mięsa: | Wieprzowe, Drobiowe |
| Pominąć alergeny: | Ryby|Jaja|Orzechy|Laktoza|Seler|Soja|Gorczyca|Sezam |
| Wartość energetyczna kJ: | 453 |
| Wartość energetyczna kcal: | 108 |
| Tłuszcz: | 7,5 g |
| Kwasy nasycone: | 2,4 g |
| Sacharidy: | 4,0 g |
| w tym cukry: | 0,4 g |
| Białko: | 7,2 g |
| Błonnik: | 0,2 g |
| Sól: | 1,0 g |
| Porce: | 2 |
| Gram: | 600 |
wieprzowina (16 %), indyk (16 %), bulion wołowy (woda, wołowina, kości), cebula, boczek wędzony (słonina), pieczarki, mąka ryżowa, mąka kukurydziana, sterylizowana papryka czerwona (papryka czerwona, woda, ocet, cukier, sól, przyprawy), czosnek, papryka ostra sterylizowana (papryka ostra, woda, ocet fermentowany, sól), sól kamienna, chili, pieprz.
Ocena produktu
Średnia ocena produktu wynosi 4,0 na 5 gwiazdek.
11 ocen
5
4
3
2
1
Zostaw ocenę
Lista ocen
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
