Brak oceny
Szczegóły oceny
Kulajda z kurkami 1 PORCJA
Tradycyjna karkonoska zupa krem z lokalnych składników, która zaskoczy Cię swoim bogactwem i pysznym smakiem.
NASZA RADA! Skosztuj innych tradycyjnych potraw i karkonoskich specjałów, takich jak ragout z jelenia. Zupa nadaje się również dla dzieci i wegetarian.
| Kategoria: | Zupy |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 0.33 kg |
| EAN: | 8594043796478 |
| Według diety: | Jedzenie wegetariańskie |
| Porce: | 1 |
| Pominąć alergeny: | Ryby|Orzechy|Seler|Soja|Gorczyca|Sezam |
| Wartość energetyczna kJ: | 221 |
| Wartość energetyczna kcal: | 53 |
| Tłuszcz: | 1,6 g |
| Kwasy nasycone: | 0,6 g |
| Sacharidy: | 8,4 g |
| w tym cukry: | 2,9 g |
| Białko: | 1,7 g |
| Błonnik: | 0,4 g |
| Sól: | 1 g |
| Porce: | 1 |
| Gram: | 330 |
| variantaUrl: | /kulajda-z-kurkami |
woda, ziemniaki, śmietana, jaja, grzyby kurki (3%), cukier, ocet, mąka ryżowa, mąka kukurydziana, koperek sterylizowany (woda, koperek, ocet fermentowany, cukier, sól), sól kamienna, pieprz.
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
