Brak oceny
Szczegóły oceny
Kurczak z pieczarkami 1 PORCJA
Soczyste kawałki kurczaka w kremowym sosie ze świeżymi grzybami, zmiękczone śmietaną i masłem.
Doskonałe z ryżem lub makaronem.
| Kategoria: | Dania |
|---|---|
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga: | 0.3 kg |
| EAN: | 8594043790759 |
| Według diety: | Low Carb |
| Porce: | 1 |
| Rodzaj mięsa: | Drobiowe |
| Pominąć alergeny: | Ryby|Jaja|Orzechy|Seler|Soja|Gorczyca|Sezam |
| Wartość energetyczna kJ: | 371,3 |
| Wartość energetyczna kcal: | 89 |
| Tłuszcz: | 4,5 g |
| Kwasy nasycone: | 2,0 g |
| Sacharidy: | 4,0 g |
| w tym cukry: | 0,9 g |
| Białko: | 7,9 g |
| Błonnik: | 0,4 g |
| Sól: | 1 g |
| Porce: | 1 |
| Gram: | 300 |
mięso z ud kurczaka (33 %), bulion drobiowy (woda, mięso i kości drobiowe), pieczarki (6 %), śmietana, olej rzepakowy, mąka ryżowa, mąka kukurydziana, cebula, masło, sól kamienna, kminek.
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
