Zrazy wołowe 2 PORCJE
Delikatna rolada wołowa ręcznie nadziewana ogórkiem, jajkiem i wędzonym boczkiem, z łagodnym sosem na bazie wywaru, cebuli i pieprzu.
| Kategoria: | Dania |
|---|---|
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga: | 0.6 kg |
| EAN: | 8594043790216 |
| Porce: | 2 |
| Rodzaj mięsa: | Wołowe |
| Pominąć alergeny: | Ryby|Orzechy|Laktoza|Seler|Soja|Sezam |
| Wartość energetyczna kJ: | 466,4 |
| Wartość energetyczna kcal: | 111 |
| Tłuszcz: | 7 g |
| Kwasy nasycone: | 1,74 g |
| Sacharidy: | 3 g |
| w tym cukry: | 0,4 g |
| Białko: | 9,2 g |
| Błonnik: | 0,86 g |
| Sól: | 0,9 g |
| Porce: | 2 |
| Gram: | 600 |
wołowina (31 %), bulion wołowy (woda, wołowina i kości), cebula, ogórki sterylizowane (ogórki, woda, ocet, sól, przyprawy, cebula, gorczyca), olej rzepakowy, mąka ryżowa, mąka kukurydziana, jajko, boczek wędzony (słonina), musztarda (woda pitna, gorczyca, ocet alkoholowy, cukier, sól, kurkuma, ekstrakt przypraw), sól kamienna, pieprz.
Ocena produktu
Średnia ocena produktu wynosi 4,8 na 5 gwiazdek.
12 ocen
5
4
3
2
1
Zostaw ocenę
Lista ocen
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
