Zupa gulaszowa z flakami 2 PORCJE
Opravdu vydatná polévka z hovězích drštěk, doměkka uvařených v hovězím vývaru na cibulovo-paprikovém základu.
NÁŠ TIP! Doplňte tuto tradiční vydatnou polévku svým oblíbeným pečivem. Skvěle vás tak zasytí na dlouhé hodiny jako hlavní chod.
| Kategoria: | Zupy |
|---|---|
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga: | 0.6 kg |
| EAN: | 8594043791671 |
| Porce: | 2 |
| Rodzaj mięsa: | Wołowe |
| Pominąć alergeny: | Ryby|Jaja|Orzechy|Laktoza|Seler|Soja|Gorczyca|Sezam |
| Wartość energetyczna kJ: | 173 |
| Wartość energetyczna kcal: | 41 |
| Tłuszcz: | 1,6 g |
| Kwasy nasycone: | 0,3 g |
| Sacharidy: | 3,7 g |
| w tym cukry: | 0,6 g |
| Białko: | 3,5 g |
| Błonnik: | 0,5 g |
| Sól: | 1 g |
| Porce: | 2 |
| Gram: | 600 |
bulion wołowy (woda, mięso i kości wołowe), żołądki wołowe (26 %), cebula, mąka ryżowa, mąka kukurydziana, olej rzepakowy, papryka, sól kamienna, czosnek, pieprz, kminek, majeranek.
Ocena produktu
Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
1 ocen
5
4
3
2
1
Zostaw ocenę
Lista ocen
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
