Bigos 2 PORCJE
Danie z kiszonej kapusty, miękkiej łopatki wieprzowej i soczystej kielbasy. Bazę stanowi długo gotowany bulion, mieszanka aromatycznych przypraw i samożona cebula.
| Kategoria: | Dania |
|---|---|
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga: | 0.5 kg |
| EAN: | 8594043796096 |
| Porce: | 2 |
| Rodzaj mięsa: | Drobiowe |
| Pominąć alergeny: | Ryby|Jaja|Orzechy|Laktoza|Gorczyca|Sezam |
| Wartość energetyczna kJ: | 573 |
| Wartość energetyczna kcal: | 136 |
| Tłuszcz: | 10,2 g |
| Kwasy nasycone: | 2,8 g |
| Sacharidy: | 4,5 g |
| w tym cukry: | 2,4 g |
| Białko: | 8,0 g |
| Błonnik: | 1,5 g |
| Sól: | 1,2 g |
| Porce: | 2 |
| Gram: | 500 |
Łopatka wieprzowa, boczek wędzony, kiełbasa bezglutenowa, kapusta kiszona, cebula, olej rzepakowy, przecier pomidorowy (woda, przecier pomidorowy, sól), papryka mielona, pieprz, ziele angielskie, liść laurowy, suszone śliwki, sól kamienna.
Ocena produktu
Średnia ocena produktu wynosi 4,3 na 5 gwiazdek.
3 ocen
5
4
3
2
1
Zostaw ocenę
Lista ocen
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
