Butter chicken z ryżem basmati 1 PORCJA
Delikatny śmietankowy sos indyjski z kawałkami pieczonej piersi kurczaka, doprawiony oryginalnymi przyprawami garam masala, imbirem, kurkumą i kolendrą. W towarzystwie najwyższej jakości ryżu basmati.
| Kategoria: | Wycofane produkty |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 0.5 kg |
| EAN: | 8594043795495 |
| Porce: | 1 |
| Rodzaj mięsa: | Drobiowe |
| Pominąć alergeny: | Ryby|Jaja|Orzechy|Seler|Soja|Gorczyca|Sezam |
| Wartość energetyczna kJ: | 914,4 |
| Wartość energetyczna kcal: | 217,7 |
| Tłuszcz: | 12,8 g |
| Kwasy nasycone: | 6,2 g |
| Sacharidy: | 17,7 g |
| w tym cukry: | 1,6 g |
| Białko: | 7,7 g |
| Błonnik: | 1,4 g |
| Sól: | 0,8 g |
| Kategorie: | komplet |
| Porce: | 1 |
| Gram: | 500 |
ryż basmati (40%), pierś z kurczaka (24%), pomidory krojone (60%), sok pomidorowy, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy], śmietana, masło (4,3 %), cebula, olej rzepakowy, przyprawy garam masala (kolendra, kminek, pieprz jamajski, gałka muszkatołowa, papryka, kardamon, goździki, koper włoski i liść laurowy), sok z limonki, czosnek, sól kamienna, kolendra, mielony imbir, kurkuma, mielony cynamon, kmin rzymski.
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
