Klopsiki w sosie pomidorowym z fusilli 1 PORCJA
Soczyste klopsiki w popularnym sosie pomidorowym z bulionu, warzyw korzeniowych, pomidorów i aromatycznych przypraw. W towarzystwie fusilli z mąki ryżowej.
| Kategoria: | Wycofane produkty |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 0.5 kg |
| EAN: | 8594043795655 |
| Porce: | 1 |
| Rodzaj mięsa: | Wieprzowe, Wołowe |
| Pominąć alergeny: | Ryby|Orzechy|Laktoza|Soja|Gorczyca|Sezam |
| Wartość energetyczna kJ: | 488,4 |
| Wartość energetyczna kcal: | 116,3 |
| Tłuszcz: | 3,3 g |
| Kwasy nasycone: | 1,1 g |
| Sacharidy: | 17,5 g |
| w tym cukry: | 3,7 g |
| Białko: | 6,0 g |
| Błonnik: | 0,4 g |
| Sól: | 0,7 g |
| Kategorie: | komplet |
| Porce: | 1 |
| Gram: | 500 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Makaron ryżowy (40 %) (mąka ryżowa, skrobia z tapioki, sól, kurkuma), klopsiki (24 %) [łopatka wieprzowa (68 %), wołowina (38 %), jajko, sól kamienna, pieprz mielony], wywar wołowy (woda, wołowina, kości), przecier pomidorowy (woda, przecier pomidorowy, sól), warzywa korzeniowe (marchew, seler, pasternak, pietruszka), cukier buraczany, cebula, mąka ryżowa, mąka kukurydziana, sól kamienna, olej rzepakowy, pieprz, cynamon, liść laurowy.
Ocena produktu
Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
1 ocen
5
4
3
2
1
Zostaw ocenę
Lista ocen
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
