Kurczak ogrodnika 2 PORCJE
Soczyste kawałki kurczaka w delikatnej mieszance warzywnej z czerwonej i białej fasoli, marchewki i kukurydzy.
| Kategoria: | Wycofane produkty |
|---|---|
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga: | 0.6 kg |
| EAN: | 8594043790483 |
| Porce: | 2 |
| Rodzaj mięsa: | Drobiowe |
| Pominąć alergeny: | Ryby|Jaja|Orzechy|Laktoza|Seler|Gorczyca|Sezam |
| Wartość energetyczna kJ: | 420 |
| Wartość energetyczna kcal: | 100 |
| Tłuszcz: | 4,1 g |
| Kwasy nasycone: | 1 g |
| Sacharidy: | 8,3 g |
| w tym cukry: | 1,2 g |
| Białko: | 7,8 g |
| Błonnik: | 2 g |
| Sól: | 0,68 g |
| Porce: | 2 |
| Gram: | 600 |
Składniki
Mięso z ud kurczaka (31 %), bulion drobiowy (woda, mięso i kości drobiowe), cebula, fasola, marchew, groszek, kukurydza, olej rzepakowy, mąka ryżowa, mąka kukurydziana, sól kamienna, papryka mielona, pieprz, chili.
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Średnia ocena produktu wynosi 4,0 na 5 gwiazdek.
6 ocen
5
4
3
2
1
Zostaw ocenę
Lista ocen
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
