Brak oceny
Szczegóły oceny
Pieczarki na papryce 1 PORCJA
Gotowane na parze świeże pieczarki z kremowym sosem śmietanowym.
Odpowiednie dla wegetarian.
Idealne z pełnoziarnistym ryżem lub makaronem.
| Kategoria: | Wycofane produkty |
|---|---|
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga: | 0.3 kg |
| EAN: | 8594043790278 |
| Według diety: | Jedzenie wegetariańskie |
| Porce: | 1 |
| Pominąć alergeny: | Ryby|Jaja|Orzechy|Seler|Soja|Gorczyca|Sezam |
| Wartość energetyczna kJ: | 320 |
| Wartość energetyczna kcal: | 76 |
| Tłuszcz: | 5,0 g |
| Kwasy nasycone: | 1,0 g |
| Sacharidy: | 5,7 g |
| w tym cukry: | 1,7 g |
| Białko: | 3,0 g |
| Błonnik: | 1,3 g |
| Sól: | 0,75 g |
| Porce: | 1 |
| Gram: | 300 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Składniki
pieczarki (50 %), śmietana, mleko, cebula, olej rzepakowy, mąka ryżowa, mąka kukurydziana, sól kamienna, papryka mielona.
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
