Ryż z warzywami 2 PORCJE
Ryż na parze z mieszanką warzyw. Nadaje się jako ciepły dodatek do potraw, ale także do szybkiego przygotowania risotto lub sałatki warzywnej.
| Kategoria: | Wycofane produkty |
|---|---|
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga: | 0.4 kg |
| EAN: | 8594043790599 |
| Według diety: | Żywność wegańska, Jedzenie wegetariańskie |
| Porce: | 2 |
| Pominąć alergeny: | Ryby|Jaja|Orzechy|Laktoza|Seler|Soja|Gorczyca|Sezam |
| Wartość energetyczna kJ: | 525 |
| Wartość energetyczna kcal: | 125 |
| Tłuszcz: | 2,3 g |
| Kwasy nasycone: | 0,26 g |
| Sacharidy: | 24 g |
| w tym cukry: | 1,5 g |
| Białko: | 3,9 g |
| Błonnik: | 1,4 g |
| Sól: | 0,6 g |
| Porce: | 2 |
| Gram: | 400 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
ryż parboiled (68 %), woda, warzywa (31 %) (marchew, groszek, kukurydza), sól kamienna.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
4,0
5 ocen
Dodaj ocenę
5
4
3
2
1
Lista ocen
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
