Warzywne ragout 1 PORCJA
Podczas powolnego gotowania soja, warzywa korzeniowe, pomidory i przyprawy zamieniają się w pyszne danie, które Cię nasyci.
| Kategoria: | Wycofane produkty |
|---|---|
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga: | 0.3 kg |
| EAN: | 8594043790025 |
| Według diety: | Żywność wegańska, Jedzenie wegetariańskie |
| Porce: | 1 |
| Pominąć alergeny: | Ryby|Jaja|Orzechy|Laktoza|Gorczyca|Sezam |
| Wartość energetyczna kJ: | 505 |
| Wartość energetyczna kcal: | 120 |
| Tłuszcz: | 7,3 g |
| Kwasy nasycone: | 0,7 g |
| Sacharidy: | 8,0 g |
| w tym cukry: | 1,7 g |
| Białko: | 4,7 g |
| Sól: | 0,7 g |
| Porce: | 1 |
| Gram: | 300 |
| Błonnik: | 7,5 g |
soja, warzywa korzeniowe (marchew, pietruszka, seler), pomidory, groszek, cebula, woda, olej rzepakowy, mąka ryżowa, mąka kukurydziana, sól kamienna, pieprz, rozmaryn, liść laurowy.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj ocenę
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
