Brak oceny
Szczegóły oceny
Włoska zupa pomidorowa 1 PORCJA
Świeża śródziemnomorska zupa pomidorowa z ryżem, oliwą z oliwek i bazylią.
NASZA RADA! Ta popularna zupa może być przyozdobiona łyżką kwaśnej śmietany na talerzu. Zupa ta jest popularna wśród dzieci i wegetarian.
| Kategoria: | Zupy |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 0.33 kg |
| EAN: | 8594043796515 |
| Według diety: | Żywność wegańska, Jedzenie wegetariańskie |
| Porce: | 1 |
| Pominąć alergeny: | Ryby|Jaja|Orzechy|Laktoza|Seler|Soja|Gorczyca|Sezam |
| Wartość energetyczna kJ: | 171 |
| Wartość energetyczna kcal: | 41 |
| Tłuszcz: | 0,7 g |
| Kwasy nasycone: | 0,1 g |
| Sacharidy: | 8,5 g |
| w tym cukry: | 5,5 g |
| Białko: | 0,8 g |
| Błonnik: | 0,6 g |
| Sól: | 0,7 g |
| Porce: | 1 |
| Gram: | 330 |
| variantaUrl: | /wloska-zupa-pomidorowa |
woda, pomidory krojone (pomidory (60 %), sok pomidorowy, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), przecier pomidorowy (9 %) (woda, przecier pomidorowy, sól), ryż (11 %), oliwa z oliwek, cebula, mąka ryżowa, mąka kukurydziana, cukier, sól kamienna, bazylia, goździki, pieprz.
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
