Brak oceny
Szczegóły oceny
Żółte curry z tofu 2 PORCJE
Tradycyjne tajskie danie oparte na oryginalnej recepturze. Delikatny, a zarazem nieco pikantny sos z mleka kokosowego z najlepszym tofu i soczystym bakłażanem.
| Kategoria: | Wycofane produkty |
|---|---|
| Gwarancja: | 10 lat |
| Waga: | 0.6 kg |
| EAN: | 8594043795853 |
| Według diety: | Żywność wegańska, Jedzenie wegetariańskie |
| Porce: | 2 |
| Pominąć alergeny: | Ryby|Jaja|Orzechy|Laktoza|Seler|Gorczyca |
| Wartość energetyczna kJ: | 512 |
| Wartość energetyczna kcal: | 122 |
| Tłuszcz: | 7,6 g |
| Kwasy nasycone: | 5,2 g |
| Sacharidy: | 9,6 g |
| w tym cukry: | 5,8 g |
| Białko: | 5,2 g |
| Błonnik: | 1,10 g |
| Sól: | 0,9 g |
| Porce: | 2 |
| Gram: | 600 |
białe tofu (16,7%) (soja, sól morska Nigari), bakłażan, cebula, mleko kokosowe (kokos, woda), cukier trzcinowy, żółta pasta curry (4,2%) (20% suszone czerwone chili, trawa cytrynowa, czosnek, sól, szalotka, galanga, kurkuma, cynamon, kwiat muszkatołowy, kolendra, kminek), sok z limonki, mąka ryżowa, mąka kukurydziana, kolendra, olej sezamowy, sól kamienna, bazylia.
Ocena produktu
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
